„Tėvo namai“ vykdomą veikla remia Kauno miesto savivaldybės socialinių reikalų skyrius bei Socialinės apsaugos ir darbo Ministerija.

     Projektas vykdomas jau 11 metų, ir siekiama jį tęsti toliau. Tačiau šiuo metu ypač trūksta profesionalių darbuotojų, galinčių vykdyti projekte numatytą veiklą.  Kol kas parama yra minimali, trūksta lėšų darbuotojų etatams įsteigti. Reikalingi socialiniai darbuotojai, psichologas: žmonių poreikių nustatymui, psichologinės ir psichosocialinės pagalbos teikimui, konsultavimui, informacijos kaupimui ir apdorojimui, priklausomybių šalinimui, socialinių ryšių atkūrimui, savanorių paieškai ir apmokymams Kaune bei Kauno rajone. Reikalingos lėšos transportui tam, kad būtų galima lankytis įkalinimo įstaigose, teikti informaciją apie fondo veiklą. Pradėjus darbą su nuteistuojų įkalinimo įstaigoje būtų užtikrintas darbo tęstinumas jam išėjus į laisvę.

 

Apie 48 procentai krikščioniškojo labdaros fondo „Tėvo namai“ globotinių susirado darbą, gyvenamąjį būstą ir pradėjo naują gyvenimo būdą (galima teigti jog sėkmingai integravosi). Tai rodo, kad tokia veikla turi būti skatinama ir remiama

    Materialinė fondo bazė yra gera – suremontuotos gyvenamosios bendruomenės namo patalpos, remontuojami gyvenamieji kambariai. Kambariuose yra visi reikalingi baldai, TV. Yra virtuvė, kurioje fondo globotiniai patys gaminasi maistą. Patalpos šildomos savarankiškai (kūrenamos malkomis ir anglimi). Turima reikalingiausia organizacinė technika (telefonas, faksas, kompiuteris).

     Veiklos tęstinumą užtikrina ir nemažas organizacijos įdirbis ir darbo patirtis teikiant socialines paslaugas laisvės atėmimo bausmę atlikusiems asmenims, užmegzti ryšiai su kitomis organizacijomis. Turima materialinė bazė, organizacijos ryšiai (su įkalinimo įstaigomis, savivaldybės ir kt. institucijomis) yra veiklos tęstinumą užtikrinantys resursai.